Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Tišnov

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ

TIŠNOV, ULICE HORNICKÁ 

 

BYT JE PRODANÝ

ZASLOUŽÍ SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ?

KONTAKTUJTE MĚ A JÁ SE O NI POSTARÁM

T: 604 232 218

 

 

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 v OV v Tišnově na ulici Hornické. Byt má zasklenou lodžii, ze které je krásný výhled do okolí. Orientace bytu jihozápad - severovýchod. Dispozice bytu je upravena přepažením největšího pokoje, čímž v bytě vznikla ještě další místnost - pracovna. Byt je ve velmi dobrém stavu, před třemi lety byla zrekonstruována koupelna s WC a částečně elektroinstalace včetně jističů.Byt má dostatek úložných prostor - v bytě je komora, k bytu náleží komora a sklepní kóje v přízemí domu a místnost pronajmutá od SVJ, majitelem bytu využívána jako sušárna a sklad ( nájemné 2.400 Kč/rok je zaplaceno do konce roku 2020). Dům se nachází na klidném místě uprostřed zeleně a není výjimkou potkat u domu srnku nebo veverky šplhající po stromech.V Tišnově je veškerá občanská vybavenost - mateřské i základní školy, gymnázium, střední škola s učilištěm, nemocnice, poliklinika, Tesco, Albert, Penny a mnoho dalších obchodů, restaurací a služeb. Snadné spojení na Brno autem, vlakem i autobusem ( cca 30 minut do centra Brna). Bezproblémové parkování u domu.

Plocha bytu je 75 m2 + balkón + komora a sklepní kóje.

Byt je umístěn v 1.patře zrevitalizovaného pětipodlažního domu, postaveného v roce 1971. Konstrukční systém domu je panelový s vyzdívanými příčkami, dům nemá výtah. Byla provedena výměna oken za plastová, rekonstrukce elektřiny ve společných prostorách, rekonstrukce stoupacích rozvodů, oprava střechy a zateplení šťítové zdi. Za provedené opravy není splácen žádný úvěr, příspěvek do fondu oprav činí 750 Kč měsíčně. Dálkové vytápění a ohřev vody, vaření na plynu.Dům je zařazen do energetické třídy D, průkaz energetické náročnosti budovy najdete níže v sekci Galerie.

Byt není zatížen zástavním právem ani jinými omezeními. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na společných částech budovy a na pozemku pod budovou. Uvolnění bytu k 31.8.2020.

 

 

3D scan

Fotogalerie

Zaujal Vás tento byt ? Zavolejte mi nebo napište

Olga Jarošová

realitní makléřka

T: +420 604 232 218

E: info@olgajarosova.cz

ola-rehor-web-4612-1

Chcete o mně vědět víc ?

www.olgajarosova.cz

Kontaktní formulář