Prodej bytu Brno - Bystrc

PRODEJ BYTU 3+1 SE ZASKLENOU LODŽIÍ BRNO, ULICE TEYSCHLOVA

 

BYT JE REZERVOVANÝ

Popis nemovitosti

Prodej bytu o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií ve 4.NP panelového domu v městské části Brno-Bystrc, na ulici Teyschlova.

Byt má neprůchozí pokoje a je ve velmi slušném, dobře udržovaném stavu. Má novější kuchyňskou linku se spotřebiči a obloženou koupelnu, na podlahách položenou plovoucí podlahu a dlažbu. Orientace bytu východ - západ. K bytu náleží plechová sklepní kóje v 1.NP.

Byt je aktuálně pronajatý do 30.4.2021. V bytě bydlí několik let prověření, solidní nájemníci ( mladý pár). Pokud byt kupujete jako investici, je možná dohoda o prodloužení nájemní smlouvy. V opačném případě bude byt k předání nejpozději k 1.5.2021.

Prodávající ponechá v rámci uvedené ceny v bytě vybavení. Jedná se o kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů (myčka, elektrický sporák, digestoř), skříňku s umyvadlem, zrcadlo a pračku v koupelně, vestavěné skříně v ložnici a v chodbě a velkou šatní skříň v pracovně.

Náklady na bydlení: 5.095 Kč měsíčně včetně fondu oprav a energií

Užitná plocha 76,08 m2


Dům s výtahem postavený koncem 80.let je po kompletní rekonstrukci. Za provedené opravy se nesplácí žádný úvěr. Součástí koupě je i spoluvlastnický podíl na nebytové jednotce v domě - jedná se o provozovnu v 1.NP. Výnos z pronájmu tohoto prostoru je ukládán do fondu oprav.

Městská část Bystrc patří dlouhodobě mezi nejžádanější rezidenční lokality. Oceňována je kompletní občanská vybavenost, dobré spojení do centra Brna a možnost sportovního vyžití i rekreace díky těsné blízkosti Brněnské přehrady.

Přímo za domem je nově vybudované oplocené dětské hřiště a sportovní areál. Nově postavená mateřská škola je 350 m od domu, stejně jako zdravotní středisko a supermarket Albert. Základní škola a gymnázium je 1,5 km od domu. 100 metrů od domu je zastávka autobusu, 700 metrů od domu je konečná stanice tramvaje.

Nabídková cena 5.492.000 Kč. 

Uvedená cena je včetně provize, včetně spoluvlastnického podílu na další jednotce v domě a včetně výše uvedeného vybavení bytu.

Energetická náročnost budovy: třída B

3D scan

Fotogalerie

Zaujal Vás tento byt ? Zavolejte mi nebo napište

Olga Jarošová

realitní makléřka

T: +420 604 232 218

E: info@olgajarosova.cz

ola-rehor-web-4612-1

Chcete o mně vědět víc ?

www.olgajarosova.cz

Kontaktní formulář