Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU BRNO - KOHOUTOVICE

3+1 S LODŽIÍ NA ULICI PAVLOVSKÁ

 

BYT JE PRODANÝ

ZASLOUŽÍ SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ?

KONTAKTUJTE MĚ A JÁ SE O NI POSTARÁM

T: 604 232 218

 

Popis nemovitosti

Městská část Brno - Kohoutovice je ideální pro rodinné bydlení. Jedná se o lokalitu plnou zeleně a blízko přírodě, v těsném dosahu obory Holedná a Údolí oddechu. Přitom je v dobrém dosahu centra Brna, z Mendlova náměstí dojedete trolejbusem za 20 minut.

Nabízím vám zde ke koupi byt o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií na ulici Pavlovská č.19.

Byt se nachází ve 2.NP kompletně zrevitalizovaného panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu 73 m2 + 5 m2 zasklená lodžie + sklepní kóje 2 m2 v suterénu domu. 

Byt je ve standardním udržovaném stavu. Zhruba před 10 lety bylo vyzděno bytové jádro s koupelnou, samostatným WC a byla osazena nová kuchyňská linka. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Orientace bytu na světové strany: SV - kuchyně a obývací pokoj, JZ - obě ložnice. Byt je nově vymalovaný a je po prodeji ihned volný. 

Bytová jednotka není zatížena zástavou, věcným břemenem ani jinými omezeními bránícími převodu vlastnického práva. 

Na domě byly provedeny tyto opravy: výměna oken a vstupních dveří, zateplení fasády, nádstavba s novou střechou, výtah, veškeré rozvody včetně stoupacích. Za opravy provedené na domě SVJ nesplácí žádný úvěr.

Vytápění dálkové, dům je zařazen v energetické třídě D. V suterénu je k dispozici společná kočárkárna. 

 

Cca 200 m od domu jsou zastávky MHD ( konečná stanice trolejbusu Jírovcova), nákupní středisko ( samoobsluha Brněnka, několik restaurací, knihovna) a hned vedle je mateřská škola. Základní škola je vzdálená cca 600 m. Parkování je možné na několika parkovištích v nejbližším okolí domu.

V Kohoutovicích najdete také supermarket LIDL, aquapark s krytým plaveckým bazénem a řadu dalších obchodů a služeb. V okolí domu je několik dětských hřišť, z toho jedno dětské a sportovní hřiště je přímo za domem.

 

Měsíční náklady pro 4 osoby:

vodné a stočné 200 Kč 
teplo 2.778 Kč
teplá voda 1.378 Kč
úklid 60 Kč
společná elektřina 30 Kč
STA 6 Kč
fond oprav 1.365 Kč
správní poplatek 194 Kč
odměna výboru 115 Kč

elektřina ( Armex Energy) 900 Kč
plyn ( E.ON) 250 Kč
--------------------------------------
Celkem 7.276 Kč

V domě je k dispozici připojení internetu a TV od Vodafone ( dříve UPC) nebo internet od Netboxu ( aktuálně v bytě nezapojeno).

Dokumenty ke stažení:

 

výpis SVJ

průkaz energetické náročnosti budovy

evidenční list

půdorys

 
BYT JE JIŽ PRODANÝ

Videoprohlídka

3D scan

Olga Jarošová

Za velmi důležitý považuji osobní přístup ke každému klientovi. Nemovitost není houska na krámě a neprodáváte ji každý den. Za každou nemovitostí je konkrétní lidský příběh. Někdy veselý, někdy i hodně smutný. Ze své dlouholeté praxe ale vím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace.

 


Olga Jarošová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF