Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU BRNO - KOHOUTOVICE

3+1 S LODŽIÍ NA ULICI PAVLOVSKÁ

 

BYT JE PRODANÝ

ZASLOUŽÍ SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ?

KONTAKTUJTE MĚ A JÁ SE O NI POSTARÁM

T: 604 232 218

 

Popis nemovitosti

Městská část Brno - Kohoutovice je ideální pro rodinné bydlení. Jedná se o lokalitu plnou zeleně a blízko přírodě, v těsném dosahu obory Holedná a Údolí oddechu. Přitom je v dobrém dosahu centra Brna, z Mendlova náměstí dojedete trolejbusem za 20 minut.

Nabízím vám zde ke koupi byt o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií na ulici Pavlovská č.19.

Byt se nachází ve 2.NP kompletně zrevitalizovaného panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu 73 m2 + 5 m2 zasklená lodžie + sklepní kóje 2 m2 v suterénu domu. 

Byt je ve standardním udržovaném stavu. Zhruba před 10 lety bylo vyzděno bytové jádro s koupelnou, samostatným WC a byla osazena nová kuchyňská linka. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Orientace bytu na světové strany: SV - kuchyně a obývací pokoj, JZ - obě ložnice. Byt je nově vymalovaný a je po prodeji ihned volný. 

Bytová jednotka není zatížena zástavou, věcným břemenem ani jinými omezeními bránícími převodu vlastnického práva. 

Na domě byly provedeny tyto opravy: výměna oken a vstupních dveří, zateplení fasády, nádstavba s novou střechou, výtah, veškeré rozvody včetně stoupacích. Za opravy provedené na domě SVJ nesplácí žádný úvěr.

Vytápění dálkové, dům je zařazen v energetické třídě D. V suterénu je k dispozici společná kočárkárna. 

 

Cca 200 m od domu jsou zastávky MHD ( konečná stanice trolejbusu Jírovcova), nákupní středisko ( samoobsluha Brněnka, několik restaurací, knihovna) a hned vedle je mateřská škola. Základní škola je vzdálená cca 600 m. Parkování je možné na několika parkovištích v nejbližším okolí domu.

V Kohoutovicích najdete také supermarket LIDL, aquapark s krytým plaveckým bazénem a řadu dalších obchodů a služeb. V okolí domu je několik dětských hřišť, z toho jedno dětské a sportovní hřiště je přímo za domem.

 

Měsíční náklady pro 4 osoby:

vodné a stočné 200 Kč 
teplo 2.778 Kč
teplá voda 1.378 Kč
úklid 60 Kč
společná elektřina 30 Kč
STA 6 Kč
fond oprav 1.365 Kč
správní poplatek 194 Kč
odměna výboru 115 Kč

elektřina ( Armex Energy) 900 Kč
plyn ( E.ON) 250 Kč
--------------------------------------
Celkem 7.276 Kč

V domě je k dispozici připojení internetu a TV od Vodafone ( dříve UPC) nebo internet od Netboxu ( aktuálně v bytě nezapojeno).

Dokumenty ke stažení:

 

výpis SVJ

průkaz energetické náročnosti budovy

evidenční list

půdorys

 
BYT JE JIŽ PRODANÝ

Videoprohlídka

Olga Jarošová

Za velmi důležitý považuji osobní přístup ke každému klientovi. Nemovitost není houska na krámě a neprodáváte ji každý den. Za každou nemovitostí je konkrétní lidský příběh. Někdy veselý, někdy i hodně smutný. Ze své dlouholeté praxe ale vím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace.

 


Olga Jarošová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF