Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVOSTAVBA BYTU 2+KK


SE ZASKLENOU LODŽIÍ A PARKOVACÍM STÁNÍM

 

RAJHRAD, ULICE ODBOJÁŘŮ

 

BYT JE PRODANÝ

ZASLOUŽÍ SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ?

KONTAKTUJTE MĚ A JÁ SE O NI POSTARÁM

T: 604 232 218

 

 

Popis nemovitosti

Jedná se velkoryse řešený byt o dispozici 2+kk se zasklenou lodžií, nabízející dostatek prostoru pro příjemné bydlení.

Byl kolaudován před dvěma lety a nachází se ve 2.patře menšího bytového domu na ulici Odbojářů v Rajhradě nedaleko Brna. 

Byt je tvořen vstupní chodbou (9,69 m2) s místem pro velkou skříň, koupelnou s vanou a místem pro pračku a sušičku (3,27 m2), samostatným WC (1,26 m2) a komorou (1,07 m2). Dále ze vstupní chodby procházíme do hlavního obytného prostoru.

Ten tvoří kuchyňský kout ( 11,41 m2) s moderní kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči Mora ( sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, myčka), obývací pokoj ( 22,07 m2) s výstupem na zasklenou lodžii (5,51 m2)a ložnice (16,05 m2).

K bytu náleží místnost (9,06 m2) v suterénu budovy, sloužící jako sklep.

Byt má vyhrazené parkovací místo přímo před vchodem do domu. Pozemek je ve vlastnictví společenství vlastníků a je zabezpečený závorou. 

Byt má vlastní vytápění elektrickým kotlem a ohřev vody elektrickým boilerem. Nízké měsíční náklady ( rozpis uveden níže). Budova je v energetické třídě B. 

Bytová jednotka není zatížena žádnými omezeními bránícími převodu vlastnického práva. Byt je po prodeji ihned k dispozici. 

Dům je po kompletní revitalizaci, která proběhla společně s přístavbou patra s novými byty. V suterénu je společná kolárna s háky na zavěšení kol. 

Město Rajhrad má kompletní občanskou vybavenost a snadné spojení do Brna. 300 metrů od domu je vlaková stanice i zastávka autobusu, necelé 2 km je nájezd na rychlostní komunikaci směr Brno ( vzdálenost do centra Brna je 14 km). Mateřská škola je 400 m od domu, 500 m je to k základní škole a v docházkové vzdálenosti se nachází i různé obchody a služby - Tesco Supermarket, lékárna, Česká pošta, cukrárna, restaurace, městská knihovna, lékařská péče atd.

Měsíční náklady na bydlení:

pojištění budovy 26,-

režijní náklady 60,-

úklid 181,-

fond oprav 740,-

osvětlení ve společných prostorách 25,-

správce domu 207,-

voda 625,-

elektřina 2.500,-
--------------------------------
Celkem 4.364,-

 

Dokumenty ke stažení:

průkaz energetické náročnosti

půdorys

měsíční předpis plateb

výpis SVJ

 

 

Byt je prodaný. 

Videoprohlídka

3D scan

Olga Jarošová

Za velmi důležitý považuji osobní přístup ke každému klientovi. Nemovitost není houska na krámě a neprodáváte ji každý den. Za každou nemovitostí je konkrétní lidský příběh. Někdy veselý, někdy i hodně smutný. Ze své dlouholeté praxe ale vím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace.

 


Olga Jarošová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF