Prodej bytu Brno - Komín

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKÓNEM A KOMOROU BRNO, ULICE ABSOLONOVA

 

BYT JE PRODANÝ

ZASLOUŽÍ SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ?

KONTAKTUJTE MĚ A JÁ SE O NI POSTARÁM

T: 604 232 218

Popis nemovitosti

Prodej bytu o dispozici 2+1 s komorou a balkónem ve 3.NP panelového domu v žádané lokalitě Brno-Komín, na ulici Absolonova. Byt má neprůchozí pokoje. Je ve velmi slušném stavu, má zděnou koupelnu a novou kuchyňskou linku se spotřebiči. K bytu náleží vyzděná sklepní kóje v 1.NP.

Byt je aktuálně pronajatý do 28.2.2021. V bytě bydlí několik let prověření, solidní nájemníci ( pár s dítětem). Pokud byt kupujete jako investici, je možná dohoda o prodloužení nájemní smlouvy. V opačném případě bude byt k předání po 1.3.2021.

V případě zájmu prodávající ponechá v rámci uvedené ceny v bytě vybavení. Jedná se o kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů (myčka, elektrický sporák, indukční deska, digestoř, lednice s mrazákem, pračka) a jídelní stůl v kuchyni, nábytek v obývacím pokoji (obýváková stěna, sedačka, komoda), vestavěné skříně v druhém pokoji a v chodbě, regály v komoře a botník v předsíni.

Náklady na bydlení: 4.000 Kč měsíčně včetně fondu oprav a energií

Plocha bytu s balkónem 59 m2 + sklepní kóje 3 m2

Dům s výtahem postavený v 70.letech je po kompletní rekonstrukci. SVJ nesplácí za provedené opravy žádný úvěr. Součástí koupě je i spoluvlastnický podíl na nebytové jednotce v domě - jedná se o prostor v 1.NP, využívaný jako kadeřnictví. Výnos z pronájmu tohoto prostoru je ukládán do fondu oprav SVJ.

Městská část Komín patří dlouhodobě mezi nejžádanější rezidenční lokality. Oceňována je kompletní občanská vybavenost, velké množství zeleně mezi domy, dobré spojení do centra Brna a možnost sportovního vyžití i rekreace díky blízkosti Brněnské přehrady.

Přímo u domu je oplocené dětské hřiště. Mateřská a základní škola je 250 m od domu, stejně jako nejbližší zastávka trolejbusu č. 36, který jede do centra. V okruhu 500 m od domu najdete veškeré služby a nákupní možnosti a zastávku několika linek tramvají. 

Nabídková cena 4.830.000 Kč. 

Uvedená cena je včetně provize, včetně spoluvlastnického podílu na další jednotce v domě a v případě zájmu také včetně vybavení bytu (nábytku a elektrospotřebičů).

 

Energetická náročnost budovy: třída D

3D scan

Fotogalerie

Zaujal Vás tento byt ? Zavolejte mi nebo napište

Olga Jarošová

realitní makléřka

T: +420 604 232 218

E: info@olgajarosova.cz

ola-rehor-web-4612-1

Chcete o mně vědět víc ?

www.olgajarosova.cz

Kontaktní formulář