Reference

Paní Jarošová je skvělá realitní makléřka. Je velmi sympatická, ochotná a své práci rozumí. Po mé koupi bytu se postarala i o různé papírování a přepisování. Všechno mi vysvětlila a předala kontakty. Jsem maximálně spokojená a určitě doporučuji.
Lucie Pekárková
Kdyby hvězdiček bylo deset, tak bych dal deset. Paní Jarošová nám pomáhala s prodejem bytu z dědictví po mamince. Svým profesionálním a současně lidským přístupem by mohla být vzorem pro mnoho lidí v realitní branži, ale i v jiných oblastech. Musím jí společně s bratrem vyjádřit neskonalé díky za odvedené služby s přáním mnoha dalších spokojených klientů.
Milan Pištělka
Profesionální přístup, ochota
Jiří Kotoun
Paní Jarošovou mohu vřele doporučit všem, kdo hledají byt v Brně. Je velice milá, vstřícná a trpělivá. Vždy byla ochotná mi pomoc s jakýmikoli dotazy nebo požadavky. Velmi oceňuji její flexibilitu, vždy se mi snažila vyjít vstříc a najít čas, který bude vyhovovat nám oběma. Je to opravdu profesionální makléřka. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za její pomoc při hledání bytu. Vaše služby byly naprosto skvělé a mohu je jen doporučit.
Oleg Kuzo
Paní Jarošová se ukázala jako skvělá realitní makléřka při mé nedávné koupi bytu pro dceri. Její odborné znalosti, pečlivost a ochota pomoci přinesly do procesu nákupu nejen jistotu, ale i příjemnou atmosféru. Paní Jarošová byla vždy k dispozici pro mé otázky a přání, ať už šlo o obhajobu zájmu obě strany při jednání nebo o poskytování užitečných informací o dané lokalitě. Její profesionalita a schopnost vést jednání byly klíčové pro úspěšný průběh celé transakce. Jsem velmi vděčný za služby paní Jarošové a rád bych ji doporučil všem, kteří hledají spolehlivého a pozorného realitního makléře při svém budoucím nákupu nemovitosti.
Mohamed Samet
Dobrý den, paní Jarošová, děkujeme za Vaši profesionální pomoc a přejeme Vám klidné svátky
Pavlína a Ivo Pokorní
Ms Jarosova is a true professional. Always very kind and helpful. Very quick in communication and always careful in coordinating appointments and despite being ill she managed to coordinate everything for the delivery of the keys. I am really very happy with the service I received.
Emanuele Lauretta
Príjemný prístup, rýchla a bezproblémová komunikácia. Keď som niečo nevedel stačilo sa opýtať a odpoveď som vždy dostal.
Ladislav Hano
S paní Jarošovou se mi pracovalo velmi dobře. Na všechny naše otázky nám dala jasné odpovědi a byla příjemným člověkem, který svou práci miluje a dělá ji dobře. Velmi nás potěšilo i to, že i po nastěhování jsme se jí mohli zeptat na cokoli, co nás zajímalo. Je to velmi příjemná žena :)
Sofiia Sholomei
S paní Jarošovou jsem se setkala při koupi bytu - prodej nemovitosti zařizovala pro svoji klientku. Díky její ochotě, vstřícnosti a profesionálnímu přístupu jsem však měla pocit, jako bych sama byla její klientkou. S paní Knápkovou se postaraly o bezproblémové a rychlé vyřízení všech náležitostí. Mohu její služby doporučit a přeji paní Jarošové a jejímu týmu mnoho úspěchů.
Karolína Fricová
Pani Jarosova nam pomohla koupit byt, vsechno zaridila, komunikace i celkova spoluprace byla na jednicku, muzu jenom doporucit!
Mato Z.
Pro prodej chaty v Náměšti nad Oslavou jsme zvolili Reality Muzejka. O vše se postarala paní Olga Jarošová. Odvedla perfektní práci, pro nás to znamenalo absolutní pohodlí, protože jsme se nemuseli vůbec o nic starat. Vše probíhala rychle, precizně, vždy jednání s ochotou a úsměvem na tváři. Doporučuji všem a příště bych nevolila jinak. Paní Jarošová: ještě jednou mockrát děkujeme.
Ilona Rašovská
Paní Jarošová je absolutní profesionálka. Před 7 lety jsem s ni řešila koupi bytu. Nic nebyl problém, vše zařídila a byla s ni naprosto perfektní domluva. Doporučuji na 100%! Ještě jednou moc děkuji za váš přístup.
Zuzana Dosedlová/Štěrbová
Kupovali jsme s manželem v prosinci 2021 nemovitost, kterou paní Jarošová prodávala. Byli jsme s její prací a přístupem maximálně spokojeni. Vše proběhlo rychle, hladce a ve vysokém standardu. Děkujeme a přejeme, ať se daří!
Barbora Juricová
S naší spoluprací jsem byl spokojený. Probíhala hladce a profesionálně. Nemám žádné výhrady. Jako jistou formu osobní spokojenosti s naší spoluprací můžete považovat fakt, že v případě zadání nabyté bytové jednotku do pronájmu se budu stran zprostředkování uvedeného servisu obracet jistě na Vás.
Ernest Biroš
Velice spokojený s prací paní makléřky Jarošové. Vřele doporučuji.
Roman Masařík
Dobrý večer paní Jarošová, s Vaší prací jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Od prvního předvedení bytu až po jeho dnešní předání. Oceňujeme Váš seriózní a vstřícný přístup. Za vše Vám děkujeme. Nevíme, zda ještě v životě budeme něco prodávat, či kupovat, ale pokud ano, rádi bychom se na Vás obrátili.
Jiřina a Pavel Čermákovi
Dobrý den, chtěl bych velice poděkovat paní Jarošové za prodej mého bytu. Od počátečního nafocení až po finální převzetí vše naprosto na jedničku. Velmi profesionální jednání, u paní Jarošové jsem změnil můj názor na realitní makléře. Mohu velice doporučit.
Neklapil Petr
Velmi oceňujeme profesionální a zároveň vstřícný přístup paní Jarošové při hledání nájemníků. Veškerá komunikace byla rychlá a bezproblémová a vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.
Vít Brabec
Paní Jarošová je ve svém oboru opravdový profesionál. Má skvělý rozhled v realitách i problematice, která s prodejem realit nepřímo souvisí (právní aspekty prodeje, daně, SVJ atd.). Dokáže tedy klientovi nabídnout komplexní realitní poradenství, které je na realitním trhu výjimečné. Kromě toho je velmi příjemná, řeší věci rychle a vždy je na 100 % připravená. Náš byt navíc prodala za cenu o cca 10 % vyšší, než jsme původně plánovali, a to ještě před zveřejněním na inzertní servery. Paní Jarošovou tedy určitě doporučujeme a budeme-li ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, určitě se na ni znovu obrátíme.
Martin a Soňa N.
Reality Muzejka, konkrétně paní Jarošovou, mohu jenom doporučit. Nejdřív jsme se rozhodovali, jestli nezkusíme byt prodat sami, ale nakonec jsme se rozhodli pro REALITY MUZEJKA a rozhodně nemůžeme litovat. Její přístup je na vysoké profesionální i lidské úrovni, od prezentace bytu, prodej, přepis na katastru až po přepis energií. Navíc spolupracuje s nadstandardní finanční poradkyní, paní Knápkovou z NEMOVITOSTNÍ KANCELÁŘE, proto i s financováním hypotéky kupujícího nebyl vůbec žádný problém a vše proběhlo bez zbytečných průtahů. Když to shrnu, výběr REALITY MUZEJKA a NEMOVITOSTNÍ KANCELÁŘE nám poskytl vysoký komfort při prodeji bytu se spokojeností nejen na naší straně, ale i na straně kupujícího - a to se v současné době vidí opravdu málo.
Michal Ďurech
Mně i manželce ( ona nikdy moc nechválí ) se líbil váš profesionální přístup, preciznost a spolehlivost. Když jde člověku o celkem velké peníze, je vždy trochu nervózní a čeká všude okolo podvod... Ale vy jste naše obavy rozptýlila již při prohlídce. Děkujeme.
V. Remeš
S paní Jarošovou jsem spolupracovala v rámci hledání nových komerčních prostor pro naši společnost. A výsledkem je, že od naší první konzultace jsme do cca 2 týdnů podepisovali smlouvu k nové kanceláři. Celkový přístup paní Jarošové vypovídá o její profesionalitě, produktivitě a orientaci v oboru realit. Děkujeme! Všem, co aktuálně řeší jakoukoli změnu v rámci nemovitostí, mohu s klidným svědomím paní Jarošovou doporučit.
Alice Švarná, Founder + CEO Úspěšní s.r.o.
Realitní kancelář paní Jarošové nám poskytla výborné služby a zastupovala nás jako prodejce skvěle.
Mojmír Balátě
Realitní makléřku p. Jarošovou mohu jedině doporučit. Spolupráce s ní byla na vysoké úrovni a její přístup byl nejen profesionální, ale také lidský a velmi příjemný. Moc ji za vše děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat, nebudu váhat ani vteřinu a ráda opět využiji jejich služeb.
Šárka Minaříková
Spolupráce s paní Jarošovou byla bezvadná. Myslím, že profesionální služby, správa a precizní organizace smluv zkušené makléřky jsou při pohybech s nemovitostmi k nezaplacení. To vše v přátelských podmínkách, s časovou flexibilitou, vstřícností, k maximální spokojenosti obou stran. Reality Muzejka vřele doporučuji. Věřím, že jejich služby v Brně nemají obdoby a všem mohou ušetřit či vydělat nemalý obnos financí.
Alžběta Dufková
Paní Jarošová, opět Vám musím moc poděkovat za výtečné zprostředkování obchodu při koupi bytu a následném pronájmu. Váše profesionální, obratné, rychle jednání navíc v přátelské atmosféře mi hodně pomohlo. Hlavně jste mi ušetřila čas pro moji rodinu, které jsem se mohla věnovat, protože jen chystání smluv a všech dokumentů s tím spojených by mi vzalo hodně času. Opravdu velké díky Vám i celé Muzejce:-) a věřím, že to není naše poslední spolupráce. Takže se budu těšit na další...
Simona Tretterová
Olgu Jarošovou znám už mnoho let a vždy jsem věděla, že je velká profesionálka v tom co dělá. Když jsem se rozhodla podniknout kroky na realitním trhu Olga byla první volbou. I přesto, že jsem se mezitím setkala s jinými makléři, přístup Olgy byl perfektní s naprostou spolehlivostí. Celý proces koupě a pronájmu, který jsme společně řešili, proběhl zcela hladce a nad očekávání rychle. Olga je jasná volba pro další spolupráci i pro doporučení známým.
Ing. Jana Krčálová
Olze věřím a obracím se na ni ve věcech, souvisejících s nákupem a prodejem nemovitostí. Vždy se to vyplácí. Oceňuji její zkušenost a cit pro trh, férový přístup a spolehlivost. Olga je pro mne 1. volba oblasti realit a její služby doporučuji.
Jiří Slezák, SAMBA, spolek absolventů MBA
Rádi bychom poděkovali paní Olze Jarošové, jednatelce Reality Muzejka, za pomoc s prodejem našeho bytu. Naprosto vše za nás vyřešila a vyřídila, což pro nás bylo vzhledem k naší pracovní vytíženosti to nejdůležitější.
Radek a Ivana Nečasovi
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za skvělý servis vaši realitní kanceláře a především vám paní Jarošová. Vzhledem k tomu, že při koupi nemovitosti si člověk nemůže vybrat realitního makléře, měl jsem obavy. Díky vašemu přístupu jsem byl mile překvapen a jsem rád, že jsem s vámi mohl spolupracovat ke zdárnému konci. Rád Vás všem doporučím.
S pozdravem Černocký
Dobrý den, děkuji za perfektní služby od začátku do konce.
Mějte se pěkně a ať se Vám daří. Marek Libra
Před dvěma lety jsme s pomocí paní Jarošové úspěšně prodali RD v Brně Bohunicích, nyní jsme se na ni obrátili znovu a díky jejímu naprosto profesionálnímu přístupu se podařilo prodat část nemovitosti v Brně Židenicích, ještě jednou bychom jí touto cestou chtěli poděkovat.
Rodina Zahradníkova
Dobrý den, chtěla bych doporučit Reality Muzejka a osobně paní jednatelku společnosti - Olgu Jarošovou. Profesionální přístup ke svým klientům a také zákazníkům. Vše na vysoké úrovni. Rychlé a stručné jednání, vždy vychází vstříc svým zákazníkům. Už dle doporučeni, pomohla mnoha známým,prostě je skvělá, nikam jinam nejdu:)
Děkuji Alesia
Dobrý večer, vaši spolupráci s námi hodnotíme velice kladně, hlavně váš profesionální přístup a rádi vás doporučíme našim známým.
Mějte se moc pěkně a těšíme se na další spolupráci. Jeroušková
Dobry den pani Jarosova, Vasi praci hodnotim velice pozitivne, byla jsem nadmiru spokojena s Vasimi sluzbami, jednanim a pristupem, co se tyce prodeje nemovitosti samotne, tak i pristupu osobniho. Jiz pri prvnim setkani jste si ziskala moji duveru velmi profesionalnim a prijemnym vystupovanim. Vzhledem k tomu, ze se v Ceske republice zdrzuji velmi malo, mohu rici, ze Vase sluzby zahrnuji vse od A do Z a mohla jsem se na Vas ve vsem spolehnout a kdykoliv se na Vas obratit. Komunikace probihala bez problemu, jak telefonicky, tak elektronicky. Chvala na Vas i na Vasi realitni kancelar jiz v okruhu pratel a znamych probehla a urcite bych Vas doporucila kazdemu, kdo se chysta nemovitost koupit nebo prodat. Preji Vam i nadale mnoho pracovnich uspechu a predevsim pevne zdravi. Velke DIKY za vse!
Preji Vam prijemny den, s pozdravem Sona
S Vaší prací jsme byli nadmíru spokojení, všechno probíhalo, tak jak má. Domluva na všem s Vámi byla výborná a ani nás na začátku nenapadlo, že to všechno proběhne tak rychle. Určitě Vás rádi doporučíme,když bude někdo známý potřebovat realitního makléře. A doufáme, že se u nás na chatě někdy zastavíte na kafe, rádi Vás uvidíme.
E.Novák
Vážená paní Jarošová, ráda bych Vám tímto dopisem ještě jednou poděkovala za úspěšný prodej našeho rodinného domu. Po celou dobu naší spolupráce jste získávala moji důvěru. Byla jste vždy ochotná navštívit nemovitost se zájemci kdykoliv projevili zájem, a to i vícekrát, pokud si chtěli něco blíže prohlédnout. Neváhala jste mi zavolat, abyste mohla zodpovědět dotazy zájemců na místě. O každé návštěvě jste mne předem informovala a líbilo se mi, že jste mi následně sdělovala výsledek každého jednání. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu proběhl prodej naprosto bez problémů a v rozumné době. Měla jste vždy připravené všechny podklady, každý dotaz jste uměla na místě zodpovědět, zajistila jste potřebné dokumenty, včetně formulářů pro přepis energií. S Vaší prací jsem byla maximálně spokojená, sama jsem se nemusela o nic starat. Peníze přišly na účet v den předání klíčů novému majiteli, což jste také zaštítila svou přítomností. Oceňuji Vaši vstřícnost, profesionalitu, příjemné vystupování, ale i vidění reálných možností prodeje. Určitě Vás budu doporučovat.
S pozdravem Věra Nováková
Dobrý den, paní Jarošová, děkuji moc za přání. V bytě se nám bydlí krásně, takže ráda vzpomínám na spolupráci s Vámi a s prodávajícími..
Ať se Vám daří a přeju pěkné svátky, Jana Didi
Děkuji za vstřícné a profesionální jednání realitní kanceláře. Především paní Olze Jarošové.
Radka Kosová
V minulosti jsme kupovali velice komplikovanou nemovitost od jiné realitní kanceláře. Paní Jarošová si i tak na nás udělala čas i v neděli a ochotně s námi vše konzultovala. Je to profesionál. Vřele doporučuji.
Hana Mladá Jirmanová
Milá paní Jarošová, díky Vašemu profesionálnímu přístupu a perfektně odvedené práci jsem mohl sobě a své rodině splnit nejkrásnější sen. Přeji Vám mnoho zdraví, krásné Vánoce a zástup spokojených zákazníků v Novém roce. Až se někdy budete toulat po Vysočině, jste srdečně zvána na návštěvu.
S úctou J.Hájek

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení